O produkcie

AFRODYZJAK HOTNIGHT TO EKSKLUZYWNY, NATURALNY, BEZALKOHOLOWY NAPÓJ, KTÓRY MA SEKSUALNĄ MOC. PODNOSI LIBIDO I POTENCJĘ. ROZBUDZA POŻĄDANIE. WYOSTRZA SEKSUALNE ZMYSŁY. POPRAWIA KRĄŻENIE KRWI I REGENERUJE CIAŁO.

PASUJE WSZĘDZIE TAM GDZIE POWSTAWJE SEKSUALNA ATMOSFERA I SPRAWIA, ŻE TWÓJ ORGAZM JEST JESZCZE BARDZIEJ INTENSYWNY.

Podczas stosunku uwalnia SEXUALNĄ ENERGIE i sprawia, że seks ma jeszcze lepszy smak, a wszystkie intymne przeżycia i doświadczenia są bardziej spotęgowane. HotNight to „magiczna moc”, która czasem przenosi nas w inny, wyższy wymiar erotycznych doświadczeń.

HotNight to napój dla każdego, kto chce pojąć siłę czystej przyjemności seksualnej, której penetrująca moc gasi  nawet najgłębsze porządania.Jest to naturalny afrodyzjak, który potęguje doznania, zwiększa libido i potencję. HotNight pomaga uwolnić naturalną energię seksualną i zwiększa oraz wydłuża czystą rozkosz.

Nie należy mylić tego napoju z szeroko dostępnymi farmaceutykami zwanymi „lekami na potencję” i oczekiwać podobnych skutków.

CATUABA

Catauba to kawałki kory z wewnętrznej części brazylijskiego drzewa Trichilia catigua rosnącego w lasach deszczowych Amazonii. Mężczyźni z plemiona Tupi byli pierwszymi, którzy ją odkryli oraz doznali i pokochali jej magiczne działanie. Jest jednym z afrodyzjaków; działa zarówno na mężczyzn, jak i na kobiety. Zawarte w niej właściwości afrodyzjaku zwiększają potencję, libido i możliwości seksualne. Uwalniają od stresu, wyostrzają zmysły, poprawiają humor i krążenie krwi w organizmie. Wszystkie te właściwości relaksują, stymulują zmysły i wydłużają oraz potęgują orgazm. Dzięki tym właściwościom Indianie brazylijscy pisali piosenki o niej i nazywali ją „rośliną miłości”.

PIEPRZYCA PERUWIAŃSKA 

Pieprzyca peruwiańska to ostra przyprawa pochodząca z Andów peruwiańskich. Występuje na wysokości 3500 m.Nie kto inny, ale właśnie Inkowie odkryli tą niezwykłą roślinę i zaczęli jej używać. Już wtedy jej ożywiające i pobudzające właściwości były doceniane.Pieprzyca peruwiańska zwiększa siłę, odporność i płodność. Poprawia funkcje seksualne, zwiększa libido i znacznie potęguje orgazm zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Zapobiega osteoporozie, poprawia stan włosów i skóry. Posiada korzystny wpływ na równowagę hormonalną, budowanie mięśni i stawów oraz wzmacnia zęby i kości. Pieprzyca peruwiańska spowalnia proces starzenia się i pozytywnie wpływa na pamięć oraz możliwości przyswajania wiedzy. Ten korzeń to bogactwo aminokwasów, środków odżywczych, steroli, nasyconych i nienasyconych kwasów tłuszczowych, witamin B1, B2, C, niacyny i minerałów, takich jak cynk, miedź, bor, żelazo, selen i magnez. W centralnych Andach skąd pochodzi, jest codziennym składnikiem żywności. Dzięki właściwościom i światowej sławie grono jej zwolenników ciągle się powiększa.

Produkt przyjazny dla wegan

JUST A DRINK, BUT IT GIVES YOU SO MUCH!