BLOG

HotNight Afrodyzjak Drink / Blog / Blog / Jak sprawić by randka była udana

Jak sprawić by randka była udana

Randkowanie to pierwszy i podstawowy krok w budowaniu intymnej relacji z drugą osobą. Niektórzy uwielbiają ten proces, w którym to adorują drugą osobę, inni lekko mówiąc, nie przepadają za nim, uznając to za stratę czasu. Nie mniej ciężko wyobrazić sobie związek, w którego trakcie nie było choć jednego wspólnego wyjścia.

W tym wpisie postaram się pomóc Ci w tym od samego początku do końca. Nie będzie to jednak cudowny sposób gwarantujący powodzenie, raczej zbiór luźnych porad, które zwiększą szanse powodzenia Twoich zalotów. Gotowy? Zaczynamy.

 

Jak zaprosić kogoś na randkę?

Pierwszym krokiem w randkowaniu jest… umówienie się na spotkanie. Jak zatem to zrobić? Najpierw polecam poznać się nieco, najlepiej na neutralnym gruncie, np. wśród znajomych. Wspólne zainteresowania czy historie pomogą wam rozwinąć relację oraz przełamać pierwsze lody na randce. Poza tym nie każda osoba, która na pierwszy rzut oka wydaje się atrakcyjna jest interesująca.

Jeśli nie czujesz się pewnie, nie proponuj „randki” tylko „wspólne wyjście na miasto”. Oboje będziecie wiedzieć, o co chodzi, lecz obędzie się bez presji związanej ze słowem „randka”. Nie muszę też mówić, że ta nutka tajemniczości i niedopowiedzenia będzie działała tylko na plus.

 

Gdzie iść, czyli kilka pomysłów na randki

Miejsce, do którego udacie się na randkę, jest jedną z najważniejszych wyborów, jakie stoją przed Tobą. Wyjście do kawiarni, kina czy restauracji jest zawsze dobrą i bezpieczną opcją, szczególnie, wtedy gdy nie znacie się wystarczająco dobrze lub jest to randka w ciemno.

Jeśli jednak znacie się na tyle, by wiedzieć o swoich pasjach i zainteresowaniach wykaż się inicjatywą. Jeśli lubi zwierzęta idźcie do kawiarni z kotami. Grywa w gry wideo? Zabierz ją do lokalnego salonu gier. A może lubi sztukę, wtedy wyjście na wystawę może się okazać strzałem w dziesiątkę. À propos strzelania; wyjścia we dwoje na strzelnicę są niezapomniane.

Szczególnie polecam aktywne zajęcia, ponieważ powodują one sporo emocji, co daje pretekst do długiej rozmowy.

 

Od czego zacząć randkę?

Wybrałeś już miejsce, do którego chcecie się wybrać? Świetnie. Jednak zanim się tam udacie, polecam wam udanie się w miejsce, w którym będziecie mogli rozgrzać atmosferę i rozpocząć rozmowę. Tu także im mniej standardowo, tym lepiej. Kultowy, klimatyczny lokal lub pijalnia czekolady zawsze przykuje uwagę partnera. A na tym Ci zależy.

 

O czym rozmawiać na randce?

Nieważne gdzie pójdziecie, randka nie będzie należeć do udanych, jeśli rozmowa „nie będzie się kleić”. O czym zatem rozmawiać na randce, by nie zanudzić partnera? I tu nie ma gotowego rozwiązania, mogę Ci jedynie powiedzieć, na czym się skupić, a czego unikać. Po pierwsze nie wstydź się i bądź wyluzowany, Twój stres będzie widać jak na dłoni, więc odrzuć go.

Ważnym pytaniem, które musisz zadać… samemu sobie jest „Co chcę o niej/nim wiedzieć?” i dąż do tego, oczywiście nie bezpośrednio. Staraj się wyciągać te informacje po kawałku, potraktuj to jako swoistego rodzaju grę. Jeśli randkujesz, szczególnie z kobietą, staraj się po pierwsze słuchać, dopiero później mówić. Nie tylko zostaniesz odebrany jako osoba umiejąca słuchać, lecz także jako ktoś tajemniczy, którego trzeba rozgryźć.

Czego zatem unikać? W największym skrócie większości rzeczy dziejących się dookoła. Polityka i wydarzenia nagłaśniane przez media nie są osią, wokół której kręci się wasze spotkanie. Temat religii też nie powinien być od razu poruszany, przynajmniej nie na początku znajomości.

 

Koniec randki – i co teraz?

Spędziliście fajnie czas, czujesz, że coś iskrzy, ale czas was goni i musicie się rozstać. Co zrobić, żeby na tym etapie wszystko poszło równie gładko co wcześniej?

Panowie powinni zaproponować odprowadzenie/odwiezienie Pań do domu. Panie na taką propozycję przystają, szczególnie gdy jest już późno. Dajcie waszym partnerom poczuć się jak rycerze na białych koniach i zadbać o wasze bezpieczeństwo.

I teraz najważniejsze; pocałować Ją czy nie? To zależy tylko od tego, jak poszła randka. Jeśli nie czujesz, że nie wywarłeś na drugiej osobie wrażenia: odpuść. Tylko gdy będziesz pewny, że ona tego chce, możesz spróbować ją pocałować. Badaj teren, próbuj stopniowo zmniejszać dystans, lecz z wyczuciem. Jeśli nie spotkasz sprzeciwu, spróbuj posunąć się dalej. Jeśli otrzymasz sprzeczny sygnał, natychmiast przestań. Jeśli wypadłeś dobrze, będziesz miał okazję spróbować swoich sił przy następnym spotkaniu.

I to tyle. Życzę wam udanego randkowania i tego, aby wspólna kolacja przedłużyła się do śniadania.